Сертифікація-2023: реєстрація

        16 січня 2023 року Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про сертифікацію педагогічних працівників у 2023 році. У ній зможуть взяти участь не лише вчителі початкових класів,  а й вчителі математики та української мови і літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти.

         Загальна гранична кількість учасників сертифікації становить 1500 учителів початкових класів та по 500 учителів математики та української мови і літератури.

        Реєстрація учителів початкових класів для участі у сертифікації 2023 року триватиме з 30 січня по 13 лютого й проводитиметься у два етапи:

  • основний (30 січня – 05 лютого) – у межах граничної кількості для кожного регіону;

  • додатковий (06 – 13 лютого) – у межах загальної граничної кількості.

Кількість учителів початкових класів, які можуть бути зареєстровані в областях обслуговування Івано-Франківського РЦОЯО під час основного етапу реєстрації, складає 67 осіб для Закарпатської області, 62 – Івано-Франківської, 49 – Тернопільської, 39 – Чернівецької.

Реєстрація учителів математики та української мови і літератури для участі у сертифікації 2023 року триватиме упродовж 01-11 серпня й проводитиметься у два етапи:

  • основний (01 серпня – 07 серпня) – у межах граничної кількості для кожного регіону;

  • додатковий (07 – 11 серпня) – у межах загальної граничної кількості

Кількість учителів математики, які можуть бути зареєстровані в областях обслуговування Івано-Франківського РЦОЯО під час основного етапу реєстрації, складає 21 особа для Закарпатської області, 25 – Івано-Франківської, 19 – Тернопільської, 14 – Чернівецької.

Відповідні показники для учителів української мови і літератури складають 19 осіб для Закарпатської області, 24 – Івано-Франківської, 18 – Тернопільської, 14 – Чернівецької.

Реєстрацію для проходження сертифікації у 2023 році буде припинено достроково, якщо кількість зареєстрованих осіб досягне загальнодержавного граничного показника (1500 учителів початкових класів, 500 учителів математики, 500 учителів української мови і літератури).

        Сервіс, за допомогою якого можна сформувати бланк реєстраційної картки-заяви, буде розміщено на офіційному вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти www.testportal.gov.

Закрити меню