ЗАРЕЄСТРОВАНІ ГРОМАДСЬКІ СПОСТЕРІГАЧІ

Список зареєстрованих громадських спостерігачів дивись тут.

РЕЄСТРАЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ СПОСТЕРІГАЧІВ

за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році в областях обслуговування Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти

Для реєстрації громадських спостерігачів керівникам суб’єктів громадського спостереження необхідно:

  • Надіслати на електронну адресу office@test.if.ua скан-копії:

подання про реєстрацію громадських спостерігачів (у поданні, скріпленим печаткою, зазначається прізвище, ім’я, по батькові, рік народження, контактний телефон особи, делегованої здійснювати громадське спостереження, а також територіальні межі (область), де планується проведення громадського спостереження);

документа, який посвідчує особу, указану у поданні (для делегованої засобами масової інформації – службового посвідчення);

письмового зобов’язання* делегованої особи дотримуватись прав та обов’язків громадського спостерігача, визначених Положенням про громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 15.01.2016 № 20) та письмової згоди на обробку персональних даних* (відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних»).

Щоб отримати зразок зобов язання та згоди натисніть ТУТ

  • Через п’ять робочих днів з дня отримання центром скан-копій документів, зазначених вище, знайти підтвердження реєстрації на сайті http://test.if.ua.
  • Скерувати зареєстрованих осіб за посвідченнями до відповідального за зовнішнє незалежне оцінювання в області.

Громадський спостерігач може отримати посвідчення особисто тільки за пред’явленням оригіналів документів, указаних вище.

Якщо громадський спостерігач не може отримати посвідчення особисто, суб’єкт громадського спостереження має право уповноважити на отримання посвідчення свого  представника. У такому випадку представник пред’являє документ, що посвідчує особу, та додає до переліку зазначених вище документів довіреність, видану керівником відповідного органу.

Факт отримання посвідчення підтверджується підписом у журналі обліку посвідчень громадських спостерігачів.

Суб’єктам громадського спостереження може бути відмовлено у реєстрації громадських спостерігачів, якщо делеговані особи не досягли 18-річного віку або документи для їх реєстрації надано з порушенням вимог.

Реєстрація громадських спостерігачів триває до часу завершення усіх етапів підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, на які поширюється громадське спостереження.

Закрити меню