Дублікати сертифікатів 2021, повторні сертифікати (Протягом 2024 року здійснюють відновлення та заміну сертифікатів ЗНО, що були видані у 2021 році.) Також учасники ЗНО 2021, НМТ 2022 можуть роздрукувати Інформаційну картку, у якій зазначено результати тестувань, скориставшись сервісом «Інформаційна сторінка учасника ЗНО». Для входу на інформаційну сторінку необхідно ввести номер Сертифіката ЗНО та пін-код, зазначений у ньому, а також рік отримання Сертифіката ЗНО.

Дублікат видають у разі:

1) втрати, викрадення, знищення Сертифіката;
2) пошкодження Сертифіката, що призвело до порушення цілісності інформації.
Виготовлення дублікатів сертифікатів, виданих у поточному році, починається одночасно з реєстрацією осіб для участі у ЗНО і здійснюється до кінця календарного року.
Виготовлення дублікатів сертифікатів, виданих у попередні роки, здійснюється протягом усього року.
Для отримання дубліката Сертифіката учасник має подати до Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти:

заяву (зразок тут);
копію платіжної квитанції про відшкодування витрат на виготовлення дубліката можна завантажити тут (та у разі потреби — надсилання поштою; квитанцію завантажити тут);

Оплатити виготовлення дубліката сертифіката on-line можна тут

дві однакові фотокартки для документів (чорно-білі або кольорові) розміром 3 × 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку учасника;
Сертифікат, дублікат якого потрібно виготовити (якщо потреба у заміні Сертифіката виникла через його пошкодження);
копію документа, на підставі якого учасника зареєстровано для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні (якщо неможливо зробити копію реєстраційного документа через те, що його немає, подають копію іншого документа, що посвідчує особу володільця Сертифіката).
У разі оформлення заяви щодо виготовлення дубліката Сертифіката законним представником учасника ЗНО до неї має бути додано копію документа, яка засвідчує право особи представляти інтереси учасника тестування.
На копіях документів, що подають для виготовлення дубліката, мають бути напис про засвідчення документа, який складається зі слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистий підпис учасника, його ініціали (у разі оформлення заяви щодо виготовлення дубліката Сертифіката законним представником учасника ЗНО — особистий підпис законного представника, його ініціали, прізвище), дата засвідчення копії.
Всі документи потрібно надіслати  на адресу ІФРЦОЯО:
вул. Степана Бандери, 1, м.Івано-Франківськ, 76018.

Повторний Сертифікат видають у разі:

Увага! “Порядком виготовлення та видачі повторних документів про проходження зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти” (Наказ МОН від 05.02.2018р. №99) не передбачено виготовлення та видачу повторного сертифіката в разі зміни імені (прізвища, власного імені, по батькові) особи, а також в разі її бажання зазначити в Сертифікаті дані іншого документа, що посвідчує особу, замість документа, на підставі якого особу було зареєстровано для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. При втраті (заміні) паспорта повторний Сертифікат не  видається.

1) наявності у Сертифікаті помилок у написанні прізвища, та/або імені, та/або по батькові особи, якій видано Сертифікат, та/або у назві, та/або серії, та/або номері документа, на підставі якого особу зареєстровано для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні;

2) зміни (корекції) статевої належності особи, якій було видано Сертифікат.

У разі зміни імені (прізвища, власного імені, по батькові) або у випадку бажання особи зазначити у Сертифікаті інформацію про документ, що посвідчує особу, на підставі якого реєстрацію для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні не було здійснено, повторний Сертифікат виготовлено не буде.

Виготовлення повторних сертифікатів на заміну сертифікатів, виданих у поточному році, починається після завершення часу для внесення змін до реєстраційних даних, але не пізніше ніж через 3 робочі дні, і здійснюватиметься до кінця календарного року (тимчасово припиняється за 3 тижні до початку зовнішнього незалежного оцінювання та відновлюється наступного робочого дня після проведення останнього тестування основної сесії).

Виготовлення повторних сертифікатів на заміну сертифікатів, виданих у попередні роки, здійснюється протягом усього року.

Для отримання повторного Сертифіката через наявність у Сертифікаті помилок учасник має подати до Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти:

заяву (зразок тут);

копію платіжної квитанції про відшкодування витрат на виготовлення повторного сертифіката можна завантажити тут (та у разі потреби — надсилання поштою; квитанцію завантажити тут);

Оплатити виготовлення повторного сертифіката on-line можна тут

дві однакові фотокартки для документів (чорно-білі або кольорові) розміром 3 × 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку учасника;

Сертифікат, на заміну якого виготовляють повторний Сертифікат;

копію документа, на підставі якого учасника зареєстровано для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні (якщо неможливо зробити копію реєстраційного документа через те, що його немає, подають копію іншого документа, що посвідчує особу володільця Сертифіката, а також офіційне підтвердження достовірності інформації, яка містилися в реєстраційному документі).

На копіях документів, що подають для виготовлення повторного Сертифіката, мають бути напис про засвідчення документа, який складається зі слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистий підпис учасника, його ініціали (у разі оформлення заяви щодо виготовлення повторного Сертифіката законним представником учасника ЗНО — особистий підпис законного представника, його ініціали, прізвище), дата засвідчення копії.

Всі документи потрібно надіслати  на адресу ІФРЦОЯО:
вул. Степана Бандери, 1, м.Івано-Франківськ, 76018.

Закрити меню