Нагородження кращих абітурієнтів Прикарпаття призами від доброчинців

22.07.2014 - 11:22 | Категорія: Некатегоризовано

За результатами ЗНО-2014 22 абітурієнти з Івано-Франківської області отримали максимальний результат – 200 балів (11 – з української мови та літератури, 5 – історії України, по 2 – англійської мови та хімії, по 1 – географії, математики, німецької мови, світової літератури).

Серед них Джочка Любов Романівна (випускниця приватної школи «Католицька школа Василія Великого») та Любенко Роман Ярославович (випускник Коломийської гімназії ім. М. Грушевського) здобули 200 балів з двох предметів. Джочка Любов з максимальним результатом пройшла тестування з української мови та літератури та хімії, Любенко Роман – з історії України та географії.

Народний депутат України Дирів Анатолій Іванович встановив призи кращим абітурієнтам Прикарпаття – планшетні комп’ютери.

Аналогічний приз для кращого абітурієнта, випускника сільського навчального закладу, встановив приватний вищий навчальний заклад «Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького» (ректор – Луцький Андрій Іванович).

Єдиним серед прикарпатських 200-бальників, випускником сільського навчального закладу є Щеснюк Петро Петрович, який навчався в Поточищенській ЗОШ І-ІІІ ст. Городенківського району та отримав максимальний результат з історії України.

Вручення призів кращим абітурієнтам Івано-Франківщини відбулося 22 липня в приміщенні Івано-Франківського РЦОЯО.

Коментування вимкнене.