Як виграти нетбук

07.11.2011 - 13:00 | Категорія: Пробне ЗНО-2012

Коли є шанс поєднати корисне  з приємним – взяти участь у пробному тестуванні і при цьому ще й  нетбук виграти, то чому б не спробувати?
А тому:
1. Не забудь зареєструватися на пробне тестування.
2. Реєструючись на пробне, не промини у програмі крок  ”УВАГА: СЮРПРИЗ!
3. Зафіксуй своє бажання отримати нетбук.
4. З огляду на те, що конкуренція передбачається “ого!”, призи буде розіграно на сайті test.if.ua за участю представників усіх навчальних закладів кожного з шістдесяти восьми районів чотирьох областей – Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької.
5. В присутності комісії РЦОЯО та спонсорів комп’ютер тричі перенумерує шістдесят вісім районів зі згаданих областей.
6. Комісія протокольно вибере один із варіантів нумерації.
7. В режимі інтернет-конференції (on-line!) представник  кожного навчального закладу з цих районів зафіксує на сайті будь-яке число від одиниці до шістдесяти восьми.
8. Комп’ютер обчислить середнє арифметичне названих чисел і округлить його до цілого. Це і буде номер району, у якому зареєструвався майбутній переможець.
9. Комп’ютер вибере весь список учасників (від одиниці до N) пробного тестування з даного району, які зареєстрували бажання виграти приз.
10. Програма тричі перенумерує список учасників, визначений в попередньому пункті.
11. Комісія протокольно вибере один із варіантів нумерації.
12. В режимі інтернет-конференції (on-line) представник  кожного навчального закладу цього району (міста) зафіксує на сайті будь-яке число від одиниці до N.
13.  Комп’ютер обчислить середнє арифметичне названих чисел і округлить його до цілого. Це і буде номер учасника, котрий виграв приз.
14. Ця процедура повториться для кожного з трьох перших призів.
УСПІХІВ!!!

Коментування вимкнене.