Архів категорії «Пробне ЗНО-2012»


Переможці розіграшу призів!

24.05.2012 - 16:34 | Категорія: Некатегоризовано, Пробне ЗНО-2012
Переможецем  призу “Нетбук – собі і рідній школі” став  Євдошенко Володимир Володимирович, Українська гімназія № 1 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області
Переможецем  призу  “Нетбук – собі і відповідальному за ЗНО на території” стала Вейко Ірина Ігорівна  та відповідальний за ЗНО в Монастириському районі.
Переможецем  призу  “У гурті сила (Нетбук – собі і директорові школи)” став Копчук Назарій Дмитрович та  директор навчального закладу “Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою”.
Переможецем  призу   “Нетбук – собі і класному керівникові” стала Бонтуш Ірина Ігорівна та її класний керівник із закладу “Сторожинецька районна гімназія Сторожинецької міської ради Чернівецької області”

Приз “Нетбук – собі і другові” буде розіграно пізніше. Слідкуйте за сайтом!

Світ віртуальний – друзі реальні!

22.05.2012 - 10:00 | Категорія: Пробне ЗНО-2012
Палійчук

Вже стало традицією, що мудрі люди заохочують бажаючих взяти участь у пробному тестуванні, встановлюючи цікаві призи. Мета в них одна – сформувати довкола себе середовище, здатне жити за світовими стандартами, черпаючи реальні блага із віртуального світу. Ось і зараз наші добродійники заснували шість пар призів:

Депутат обласної ради Василь Матійчик засновує приз ”Через терни до зірок”. Це також два нетбуки. Вони будуть вручені  двом найрезультативнішим учасникам пробного тестування. Як саме будуть розізгруватися призи – слідкуйте за сайтом.

Депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Гдичинський засновує приз ”Нетбук  собі і рідній школі”.

Президент ПВНЗ “Галицька академія” Василь Савич і цього року пропонує учасникам пробного тестування поборотися за приз ”Нетбук собі і другові”.

Ректор Тернопільського національного економічного університету Сергій Юрій засновує традицію розіграшу призу ”Нетбук собі і класному керівникові”.

Микола Палійчук, депутат Івано-Франківської обласної ради засновує традицію розіграшу призу ”Нетбук собі і відповідальному за ЗНО на території”. Це також два нетбуки.  Один з них буде вручений учасникові пробного тестування, зареєстрованому на приз, з того району (міста), де буде найвища активність участі у пробному тестуванні. Другий нетбук буде вручений відповідальному за ЗНО цьому районі (місті). Як саме буде визначатися переможець, читайте в новині “Як виграти нетбук собі і відповідальному за ЗНО на території міста/району”

Фірма “Керамбуд” (керівник  Ігор Маланюк) продовжує співпрацю з учасниками пробного тестування. Цього разу вони заснували приз “У гурті – сила”.  Це також два нетбуки.  Один з них буде вручений учасникові пробного тестування, зареєстрованому на приз, з того навчального закладу, де буде найвища активність участі у пробному тестуванні. Другий нетбук буде вручений директорові цього навчального закладу. Як саме буде визначатися переможець, читайте в новині “Як виграти нетбук собі і директорові”


Відновлення персонального коду та пароля доступу до персональної сторінки

24.03.2012 - 15:36 | Категорія: Пробне ЗНО-2012

Для відновлення персонального коду та пароля доступу до персональної сторінки за допомогою електронної пошти чи СМС  Вам потрібно при вході на персональну сторінку перейти за посиланням “Не пам’ятаю код та пароль. Хочу відновити“.

Ви зможете самостійно відновити свій код та пароль, якщо при реєстрації Вами було вказано електронну пошту або мобільний телефон. У цьому випадку у відповідь на запит Вам прийде електронний лист або СМС.

Якщо ні електронної пошти, ні мобільного телефону при реєстрації не було вказано – для відновлення коду та паролю Вам потрібно телефонувати до РЦОЯО.


Пробне: що і коли ?

07.11.2011 - 13:58 | Категорія: Графік проведення

Український центр оцінювання якості освіти затвердив порядок проведення пробного тестування в 2012 році.

Реєстрація учасників пробного тестування здійснюється на сайті test.if.ua.

Графік проведення пробного тестування :

24 березня 2012 року – з української мови і літератури, іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської мови), біології, фізики, всесвітньої історії;

31 березня 2012 року – з історії України, математики, хімії, географії, російської мови.


Поїхали, товариство. З Богом!

07.11.2011 - 13:30 | Категорія: Пробне ЗНО-2012

До 30 листопада триває реєстрація на пробне тестування.
Охочим ознайомитись з процедурою проведення ЗНО, з предметними тестами та бланками відповідей, які будуть і на “бойовому” тестуванні,  радимо зареєструватися, дотримуючись усіх вимог, на нашому сайті та оплатити послугу в банківських установах України.
Ціна одного пробного тестування – загальноукраїнська,  як і минулого року  – 84 грн.
За традицією, люди, які цінують інтелект та сприяють його розвитку, заснували для учасників пробного тестування призи – 12 нетбуків. Крім того, кожен учасник пробного ЗНО матиме можливість пройти тренувальне комп’ютерне тестування.
Воно виняткове тим, що дасть можливість, крім іншого, отримати реальну оцінку своїх знань на фоні абітурієнтів минулих років. Враховуючи, що сертифікати минулих років дійсні при вступі, це дасть можливість без похибки оцінити свою конкурентну здатність у змаганнях зі значною частиною вступників. Слідкуйте за сайтом і персональними сторінками  учасників пробного тестування.
Пам’ятайте, що статистика свідчить: ваша участь у пробному – гарантія успіху в основному тестуванні.


Персональна сторінка учасника пробного тестування

25.12.2010 - 16:07 | Категорія: Персональна сторінка

Така сторінка створюється для кожного, хто зареєструвався на пробне ЗНО-2012.

На персональній сторінці кожен учасник може самостійно проконтролювати надходження коштів до РЦОЯО, перевірити статус своєї заявки, а також роздрукувати запрошення на пробне ЗНО-2012.

Для доступу до персональної сторінки учасника пробного ЗНО Вам потрібно перейти за посиланням “Персональна сторінка учасника пробного ЗНО“, яке знаходиться у головному меню і ввести персональний код та пароль доступу до персональної сторінки.